середа, 11 травня 2016 21:30

Юнацька збірна України не змогла вийти у плей-оф Євро-2016

Збірна України програла команді Боснії та Герцеговини

Збірна України (U-17) програла одноліткам з Боснії та Герцеговини (1:2) у 3-му турі групового раунду Євро-2016 (U-17).

Перед матчем з боснійцями у збірної України (U-17) ще залишався шанс вийти у плей-оф турніру. Для цього потрібно було обіграти балканську команду і сподіватися на перемогу австрійців в паралельному матчі з німцями.

Однак уже в першому таймі підопічні Олександра Петракова істотно ускладнили своє завдання, пропустивши два голи від лідера атак боснійців - Веньяміна Хаджича. У другому таймі синьо-жовті відіграли один м'яч зусиллями хавбека "Металіста" Андрія Кулакова, але на більше їх не вистачило.

Таким чином, збірна України зазнала другої поспіль поразки і залишила Євро-2016 (U-17), який в ці дні проходить в Азербайджані. У своїй групі підопічні Олександра Петракова посіли останнє, четверте місце, поступившись командам Німеччини, Австрії та сьогоднішньому супернику - боснійцям.

Цікаво, що навіть якщо б Україна (U-17) сьогодні перемогла - вона б все одно не вийшла з групи, так як в паралельному матчі німці розгромили Австрію (4:0)

Боснія і Герцеговина - Україна 2:1

Голи: Хаджич, 38, 40+1 - Кулаков, 69

Боснія: Дуймович, Челікович, Велич, Мілич, Решич, Ковач, Дадич (Бешіревич, 80), Смахич (Шабанахович, 63), Хаджич, Вулетич, Владич (Хаджич, 54)

Україна: Лунін, Бондар, Попов, Миколенко, Чех, Кулаков, Кащук, Булеца, Мусолітін (Хахльов, 73), Сухар (Сич, 41), Козиренко (Янаков, 41)

Попередження: Челікович, Вулетич - Попов

Зараз ви читаєте новину «Юнацька збірна України не змогла вийти у плей-оф Євро-2016». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua