понеділок, 16 травня 2016 18:56

Юнацька збірна Грузії виграла турнір імені Баннікова
38

Юнацька збірна Грузії (U-16) виграла турнір пам'яті першого президента Федерації футболу України Віктора Баннікова. Фінал пройшов учора в Києві. Змагання провели після дворічної перерви.

У фіналі, під час якого кілька разів зривалася злива, 16-річні грузини перемогли своїх однолітків з Ізраїлю. Основний час матчу завершився внічию — 2:2. Збірна Грузії відкрила рахунок завдяки швидкій контратаці. Але ізраїльтяни, які мали шалену підтримку на стадіоні Баннікова, ще у першому таймі відігралися і вийшли вперед.

На весь матч команди не вистачило. У другому таймі збірна Ізраїлю підсіла. Грузинам вдалося зрівняти рахунок - воротар пропустив м'яч між ніг. До всього ще й останні 15 хвилин ізраїльтяни грали у меншості через вилучення одного з лідерів команди.

За регламентом турніру тайми тривали по 40 хвилин, а пенальті пробивали відразу після основного часу. У серії 11-метрових успішнішими були футболісти з Грузії — 4:2. Їх воротар двічі парирував удари суперника.

Після фінального свистка арбітра ФІФА Євгена Арановського організатори нагородили найкращих гравців турніру і вручили кубок переможцям. Грузинські юнаки раділи так, ніби стали чемпіонами світу.

Третіми стали серби, а збірна України фінішувала на п'ятому місці. Всього у турнірі взяли участь вісім команд.

XIII Міжнародний турнір пам'яті Віктора Баннікова.

Фінал

Ізраїль U-16 - Грузія U-16 - 2:2, (по пен. – 2:4)

Голи: Брамі (26, з пенальті), Хен (29) - Габумія (6), Меквабішвілі (54)

Найкращий гравець - Еден Карцев, збірна Ізраїлю

Зараз ви читаєте новину «Юнацька збірна Грузії виграла турнір імені Баннікова». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua