понеділок, 16 січня 2017 12:59

Український футболіст зіграв перший матч у чемпіонаті Туреччини

"Фенербахче" Олександра Караваєва зіграв внічию з "Аданаспор" (2:2) у матчі 17-го туру чемпіонату Туреччини.

Команді українського півзахисника двічі під час гри довелося відіграватися. Спочатку на 23-й хв гол Магайє Гуєй вивів "Аданаспор" вперед, але на 40-й Мехмет Топал зрівняв рахунок.

Потім на 44-й хв Олександр Караваєв змінив автора першого гола "Фенербахче", однак через хвилину "Аданаспор" знову вийшов вперед завдяки голу Роні.

У 2-му таймі "Фенербахче" більше володів м'ячем і мав територіальну перевагу, проте сил господарів вистачило лише на те, щоб вирвати у суперника нічию. На 78-й хв Коман порушив правила у штрафному майданчику "Аданаспора", а Фернандао реалізував пенальті.

Олександр Караваєв результативними діями не відзначився, але брав активну участь у створенні небезпечних моментів біля воріт "Аданаспора".

24-річний футболіст перебрався в "Фенербахче" на правах оренди з "Шахтаря" на початку січня. У двох товариських матчах у складі турецької команди він відзначився 2 результативними передачами і голом.

Після цього матчу "Фенербахче" залишився на 4-му рядку у турнірній таблиці, набравши 32 очка. "Аданаспор" з 11 балами посідає передостаннє 17-е місце.
Зараз ви читаєте новину «Український футболіст зіграв перший матч у чемпіонаті Туреччини». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua