субота, 14 травня 2016 10:32

Українські синхроністки здобули "золото" в останній день ЧЄ в Лондоні

Успішний виступ України на чемпіонаті Європи з водному видів спорту в Лондоні увінчалося золотом.

В останній день змагань з синхронного плавання українські спортсменки показали найкращий результат, повідомляє СПОРТ bigmir)net.

Українки заробили 94.0000 бали. Цей виступ виявився найкращим і дозволив завоювати другу золоту медаль для України.

Таким чином, наша збірна з 2 золотими, 8 срібними і 2 бронзовими медалями впевнено посідає друге місце в медальному заліку змагань.

Зараз ви читаєте новину «Українські синхроністки здобули "золото" в останній день ЧЄ в Лондоні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua