вівторок, 10 травня 2016 11:35

Українські синхроністки виграли "срібло" чемпіонату Європи

У перший день чемпіонату Європи з водних видів спорту у Лондоні українська команда з синхронного плавання завоювала першу медаль.

Підопічні Світлани Саідової виграли срібло в технічній програмі, поступившись двома балами традиційним фавориткам в цьому виді спорту росіянкам.

Українки виступали під "Цунамі" авторства DVBBS і Borgeous і стали другими з усього двох команд, які набрали понад 90 балів.

Третє місце зайняла збірна Італії - від українок суперниці відстали на 3,1 бала.

Нагадаємо, в березні українські синхроністки на відбірковому турнірі забезпечили ліцензію на Олімпійські Ігри в Ріо-2016.

У першому номері програми в Лондоні - попередніх змаганнях в довільній програмі в одиночок Анна Волошина йде на другому місці, поступаючись чинній чемпіонці світу росіянці Наталії Іщенко. Фінал в довільній програмі пройде у вівторок, 10 травня, о 18:30.

Зараз ви читаєте новину «Українські синхроністки виграли "срібло" чемпіонату Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua