вівторок, 21 липня 2015 19:36

Українські паралімпійці завоювали 63 медалі на ЧС з плавання

У шотландському Глазго завершився чемпіонат світу з плавання серед спортсменів з обмеженими можливостями. Серед 68-ти країн-учасниць збірна України посіла друге загальнокомандне місце.

За тиждень змагань 43 українських плавця-паралімпійця принесли нашій країні 63 медалі. В активі збірної України 21 комплект золотих, 27 срібних і 15 бронзових нагород, повідомляє офіційний сайт Мінмолодьспорту.

Кращим українцем став Дмитро Виноградець, який завоював чотири "золота" в індивідуальній програмі і одну "бронзу" в естафеті. Серед жінок найбільше нагород у Єлизавети Мерешко - в її активі три золотих і одна срібна медалі в "індивідуалці" і ще одне "срібло" в естафеті.

Переможцем турніру з 71-ї медаллю стала команда Росії, спортсмени з США посіли третє місце в командному заліку.

Зараз ви читаєте новину «Українські паралімпійці завоювали 63 медалі на ЧС з плавання». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua