четвер, 29 грудня 2016 13:02

Українські біатлоністи залишилися без призів у Різдвяній гонці

Олена Підгрушна та Сергій Семенов не зуміли показати хороший результат у шоу-гонці, посівши 9 місце з 10 учасників. Перемогли німці Ванесса Хінц і Сімон Шемпп.

Розташувавшись на 7 місці у мас-старті, наші біатлоністи не змогли поліпшити результат у переслідуванні. Допустивши 8 промахів (стільки ж було у мас-старті. - ред.), Підгрушна і Семенов опустилися на 9 місце.

Гонка переслідування

1. Ванесса Хінц – Сімон Шемп (Німеччина) – 33.11,4 (4)
2. Франциска Хільдебранд – Ерік Лессер (Німеччина) – 16,7 (6)
3. Ольга Подчуфарова – Олексій Волков (Росія) – 40,2 (7)...
9. Олена Підгрушна – Сергій Семенов (Україна) – 1.20,0 (8)

Після 3-х етапів Кубка світу з біатлону українські спортсмени не входять у топ-10 загального заліку.

Найкращий результат для України поточного сезону показали дівчата, яким вдалося здобути 3 місце в жіночій естафеті на етапі Кубка світу в Поклюці.

Зараз ви читаєте новину «Українські біатлоністи залишилися без призів у Різдвяній гонці». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua