пʼятниця, 22 січня 2016 19:42

Українська "молодіжка" програла Азербайджану на турнірі в Анталії

Азербайджан не став щасливим для хлопців Олександра Головка в Туреччині. Фото: sport.ua

Молодіжна збірна України розпочала виступ на міжнародному турнірі Antalya Cup з поразки - від команди Азербайджану. Перший тайм завершився внічию, на початку другого підопічні Олександра Головка вийшли вперед, але потім пропустили два голи - 1:2.

До перерви активність на флангах півзахисту проявляли Лучкевич та Радченко, гра виглядала більш веселою, ніж у спарингу з Данією два дні тому. А з виходом на поле на другий тайм Данченка та Гриня вдалося відкрити рахунок: Гринь пройшов правим флангом, прострілив у штрафний, Бесєдін продовжив передачу на Чумака, який переграв воротаря.

Відігрався Азербайджан з пенальті за гру рукою Кірюханцева, зате коли в чужому штрафному був збитий Гринь, свисток арбітра промовчав. А потім капітан азербайджанців завершив прохід красивим ударом - 1:2.

Україна (U-21) - Азербайджан (U-21) - 1:2

Гол України: Чумак.

Україна (4-4-1-1): Підківка - Кірюханцев, Сваток, Качараба, Соболь - Лучкевич, Мішньов, Чумак, Радченко - Страшкевич - Бесєдін.

На заміну виходили Данченко, Гринь, Безбородько, Хобленко.

Розклад наступних матчів української молодіжки на Antalya Cup виглядає так: 24 січня - Косово, 26 - Бахрейн, 28 - Саудівська Аравія, 30 - Албанія.

Зараз ви читаєте новину «Українська "молодіжка" програла Азербайджану на турнірі в Анталії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua