пʼятниця, 13 січня 2012 18:36

Українки виграли командну гонку переслідування на етапі Кубка світу з велотреку

Сьогодні, 13 січня, в Пекіні (Китай) проходить третій етап Кубка світу з велотреку. Відбулися фінали в семи дисциплінах - в чотирьох у жінок і в трьох у чоловіків. В активі українських спортсменів одна перемога.

Українки Світлана Галюк, Єлизавета Бочкарьова і Любов Шуліка виграли командну гонку переслідування на 3000 м, випередивши у фіналі білорусок. У боротьбі за третє місце китаянки були сильнішими за суперниць з Нової Зеландії.

У гонці за очками Анна Нагорна була шостою (6 очок). Перемогла білоруска Оксана Папко (15).

В гіті на 500 м Олена Цос зайняла 10-е місце, а перемогу святкувала кубинка Лісандра Гуерра Родрігес.

У командному спринті українки Любов Шуліка та Олена Цос до фіналу не пробилися, посівши у кваліфікації шосте місце. Перемогли китаянки, випередивши литовську команду.

У командній гонці у чоловіків українці Юрій Агарков, Олександр Лобов, Максим Поліщук і Віталій Щедов у фінал не відібрали, зайнявши в кваліфікації шосте місце. Переможцями стали росіяни, вигравши у фіналі у австралійців.

У фіналі командного спринту у чоловіків росіяни були сильніші китайців. Українці в цій дисципліні не брали участь.

У скретчі кращим став росіянин Кирило Свєшніков, а українець Максим Поліщук не фінішував.

Велотрек. Кубок світу. Третій етап. Пекін (Китай), 13 січня

Командна гонка переслідування. 3000 м.

1. Україна (Світлана Галюк, Єлизавета Бочкарьова і Любов Шуліка)

2. Білорусія

3. Китай

Зараз ви читаєте новину «Українки виграли командну гонку переслідування на етапі Кубка світу з велотреку». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua