неділя, 23 жовтня 2011 13:04

Українка стала чемпіонкою Європи з велотреку

22 жовтня в Апельдорн (Голландія) відбувся другий день чемпіонату Європи з велотреку. Розіграні два комплекти нагород - в індивідуальному спринті у чоловіків і жінок.

Українка Любов Шуліка стала чемпіонкою Європи, випередивши білоруску Ольгу Панаріну. Бронзу завоювала росіянка Вікторія Баранова. Друга українка Олена ЦГЗ не змогла пробитися в 1 / 8 фіналу, посівши підсумкове 15-е місце.

У змаганні чоловіків українці Андрій Винокуров та Андрій Куценко також зупинилися на стадії 1 / 16 фіналу, посівши відповідно 16-е і 20-е місця. Золото виграв француз Кевін Сіро, випередивши німця Максиміліана Леві. Трійку призерів замкнув росіянин Денис Дмитрієв.