пʼятниця, 09 вересня 2016 04:40

Україна здобула "золото" на Паралімпіаді в Ріо

Збірна України на Паралімпіаді в Ріо завоювала першу золоту медаль. Чемпіоном у запливі на дистанції 100 м на спині став полтавець Євген Богодайко. Його результат 1:10:55.

Про це повідомив Національний Паралімпійський комітет у Facebook.

Найбільшу конкуренцію українцю склав британець Фокс. Представник Бразилії фінішував третім. Секунди до п'єдесталу пошани забракло ще одному представнику України Мар'яну Квасниці.

Це перше українське "золото" на Паралімпіаді в Ріо.

"Нагорода важлива й тим, що Богодайко виграв його в дисципліні, яка для нього не характерна. Він переміг Джонатана Фокса з Британії, який готується виступати в цьому виді змагань", - повідомили в прес-службі НПК.

Нагадаємо, за перший день Паралімпіади українська збірна завоювала 9 медалей – золоту, срібну та 7 бронзових.

Зараз ви читаєте новину «Україна здобула "золото" на Паралімпіаді в Ріо». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua