вівторок, 13 вересня 2016 16:29

Україна здобула "срібло" і "бронзу" на шаховій Олімпіаді в Баку

Сьогодні в Баку відбулися матчі останнього туру Всесвітньої шахової олімпіади.

Чоловіча збірна України перемогла Словенію (3.5:0.5) і виграла срібло, поступившись золотом США лише за додатковими показниками. Третє місце зайняла Росія, повідомляє tribuna.com.

Нашу команду на турнірі представляли Павло Ельянов, Руслан Пономарьов, Юрій Криворучко, Андрій Волокітін та Юрій Коробов.

Жіноча збірна України перемогла Болгарію (3:1) і посіла в підсумку третє місце. Перше місце зайняв Китай, друге - Польща.

Склад наших дівчат - Ганна та Марія Музичук, Ганна Ушеніна, Інна Гапоненко і Наталія Жукова.

В загальному заліку збірна України посіла перше місце з 37-ма очками та виграла Кубок Гапріндашвіли. Трофей названий на честь п'ятої в історії шахів чемпіонка світу Нони Гапріндашвіли. Його Україна здобула вдруге: перший був у 2008 році на Олімпіаді в німецькому Дрездені.

Зараз ви читаєте новину «Україна здобула "срібло" і "бронзу" на шаховій Олімпіаді в Баку». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua