понеділок, 28 жовтня 2013 10:23

У п'ятірці лідерів без змін, "Арсенал" не приїхав до Сімферополя: результати 14-го туру УПЛ

25-27 жовтня відбулися матчі 14-го туру української футбольної Прем'єр-ліги, повідомляє ЛігаБізнесІнформ.

З п'ятірки лідерів в минулий уїк-енд очки втратив лише "Дніпро", втім, на турнірній ситуації це не позначилося. Команда Хуанде Рамоса в грі з "Ворсклою" упустила перемогу на 95-й хвилині гри після автоголу Мазуха.

Впевненіше за всіх виграв "Шахтар". Донеччани на своєму полі забили чотири голи "Зорі". "Металіст " вів у два м'ячі в домашній грі з "Карпатами", але дозволив львів'янам відіграти один гол.

"Динамо" насилу обіграло "Іллічівець" завдяки єдиному голу, який був забитий з пенальті за сім хвилин до кінця гри. Кияни до того часу вже грали в меншості після вилучення Ярмоленка. "Чорноморець" у матчі з "Говерлою" хоч і пропустив першим, але зумів у відповідь забити двічі і зберіг четверте місце в турнірній таблиці.

Чемпіонат України, 14-й тур

Шахтар - Зоря 4:0

Голи: Степаненко , 14 , Бернард , 19. Феррейра , 22 , 51

Динамо - Іллічівець 1:0

Голи: Гусєв , 83 ( з пенальті)

Дніпро - Ворскла 2:2

Голи: Коноплянка , 16 , Дуглас , 39 - Дедечко , 54 , Мазух , 90 +5 (у свої ворота)

Металург З - Металург Д 0:0

"Таврія " - " Арсенал" - матч не відбувся через неявку київської команди. " Канонірам" зараховано технічну поразку 0:3.

Зараз ви читаєте новину «У п'ятірці лідерів без змін, "Арсенал" не приїхав до Сімферополя: результати 14-го туру УПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua