неділя, 30 липня 2017 12:23

У матчі "Челсі" - "Інтер" футболіст забив у свої ворота з центру поля

У матчі "Челсі" - "Інтер" футболіст  забив у свої ворота з центру поля
Жоффре Кондогбіа став автором курйозного автоголу в матчі з "Челсі"

Півзахисник міланського "Інтера" Жоффре Кондогбіа забив у свої ворота у матчі з лондонським "Челсі" в рамках товариського турніру Міжнародний кубок чемпіонів.

Епізод трапився на 74-й хвилині. Кондогбіа, якого пресингував гравець "Челсі", зробив передачу у бік свого воротаря, але м'яч зрізався з ноги і залетів точно у дальній верхній кут воріт "Інтера".

Зустріч пройшла в суботу, 29 липня, і завершилася з рахунком 2:1 на користь італійського клубу. За "Інтер" м'ячі забили Стефан Йоветич (на 45-й хвилині) та Іван Перішич (53).

"Інтер" виграв обидва своїх матчі у Сінгапурі, "Челсі" двічі програв. Перемога і поразка в активі мюнхенської "Баварії". Таким чином, "Інтер" виграв турнір в Сінгапурі.

Зараз ви читаєте новину «У матчі "Челсі" - "Інтер" футболіст забив у свої ворота з центру поля». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua