неділя, 18 березня 2012 10:23

У футболіста "Болтона" під час матчу зупинилося серце
8

Стабілізувався стан здоров'я 23-річного півзахисника англійського футбольного клубу "Болтон" Фабріса Муамба, який переніс серцевий напад під час суботнього матчу на Кубок Англії з лондонським "Тоттенхемом". Про це повідомив представник лікарні через кілька годин після того, як в неї доставили гравця.

Наприкінці першого тайму матчу футболіст без всякого впливу з боку впав на газон і на якийсь момент втратив можливість самостійно дихати. Як відзначають британські ЗМІ, життя Муамба врятувало оперативне втручання з боку лікарів - як тільки він звалився на поле, до нього кинулися медичні бригади обох клубів, відразу ж одягли на нього кисневу маску і почали реанімаційні заходи за допомогою дефібрилятора.

Після надання першої допомоги Муамба на носилках винесли з поля і повезли в лікарню.

Як повідомляє ESPN, коли футболіста проносили по підтрибунному тунелю, він не дихав.

Через деякий час "Болтон" в офіційному повідомленні поінформував, що у футболіста стався серцевий напад, і що він знаходиться у відділення інтенсивної терапії у критичному стані.

Коли Муамба впав, йшла 42-а хвилина чвертьфінального матчу Кубка Англії і рахунок був 1:1. Гра, що проходила в Лондоні, була зупинена. Через сім хвилин головний арбітр зустрічі відпустив команди на перерву. Гравці залишали поле, перебуваючи в стані шоку, а деякі уболівальники не могли стримувати сльози.

У перерві офіційні особи матчу прийняли рішення відкласти зустріч.

Зараз ви читаєте новину «У футболіста "Болтона" під час матчу зупинилося серце». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua