понеділок, 31 жовтня 2016 10:54

Теодорчик продовжує "клепати" голи за "Андерлехт"

Нападник "Андерлехта" Лукаш Теодорчик, чий контракт належить "Динамо", забив у матчі з "Васланд-Беверен". Це 13-й гол поляка у 18 матчах за бельгійський клуб.

На 10-й хвилині зустрічі, коли рахунок на табло був 1:0 на користь господарів, поляк відновив рівновагу. Правда, цей гол не вберіг "Андерлехт" від поразки. Ще до перерви гості пропустили знову і не зуміли виправити становище.

На 85-й хвилині матчу Теодорчик отримав жовту картку.

Результативна гра Лукаша зацікавила європейські клуби. Англійський "Сток Сіті" і німецький "Байєр" не проти підписати польського нападника. Скаути цих клубів протягом останніх тижнів кілька разів відвідували матчі за участю "Андерлехта".

Чемпіонат Бельгії

13 тур

Васланд-Беверен - Андерлехт 2:1 (2:1, 0:0)

Голи: 1:0 - 9 Гано, 1:1 - 10 Теодорчик, 2:1 - 32 Кольс.

Зараз ви читаєте новину «Теодорчик продовжує "клепати" голи за "Андерлехт"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua