неділя, 28 липня 2013 18:50

"Таврія" - "Говерла": господарі програли третій матч у сезоні

Тренер "Таврії" Янніс Хрістопулос поки не може перемогти ФОТО: sctavriya.com

Матчем на полі стадіону "Локомотив" у Сімферополі стартувала програма недільних ігор третього туру прем'єр-ліги України. "Таврія" зустрілася з ужгородською "Говерлою" і поступилася команді В'ячеслава Грозного з рахунком 1:3.

Суперники обмінялися голами у першому таймі - Дмитро Трухін вивів гостей вже на другій хвилині, на 13-й хвилині таврійці зуміли зрівняти рахунок завдяки голу Максима Фещука. Ближче до завершення протистояння Трухін оформив дубль, а Сотіріс Балафас зміцнив перевагу ужгородців.

Таким чином, "Таврія" зазнала третьої поразки в сезоні, "Говерла" взяла в Сімферополі перші три очки у чемпіонаті України.

Чемпіонат України

Прем'єр-ліга

3-й тур

Таврія (Сімферополь) - Говерла (Ужгород) - 1:3

Голи: Трухін, 2 (0:1); Фещук, 13 (1:1); Трухін, 79 (1:2); Балафас, 84 (1:3).

Таврія - Кахріман, Путраш, Даценко, Буссаїді, Любічіч, Назаренко, Причиненко (Калініченко, 76), Рубен Гомес, Коробка (Павленко, 68), Шиндер, Фещук (Приходной, 55).

Говерла - Чурилов, Люлька, Лисицький, Дандя, Рніч, Райчевіч, Балафас, Трухін, Лисенко, Балашов (Буяльський, 65), Ле Таллек (Єзерський, 88).

Попередження: Любічіч, 37; Гомес, 69 - Дандя, 45.

Зараз ви читаєте новину «"Таврія" - "Говерла": господарі програли третій матч у сезоні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua