понеділок, 23 травня 2011 11:58

Суркіс не штрафуватиме гравців "Динамо" за поразку від "Іллічівця"

Президент київського "Динамо" Ігор Суркіс заявив, що не буде застосовувати штрафні санкції до команди за поразку "Іллічівцю" (2:3) в рамках 30-го туру чемпіонату України.

Підопічні Юрія Сьоміна, виграючи після першого тайму 2:0, після перерви примудрилися пропустити три голи, які дозволили маріупольцям зберегти місце у вищій лізі.

"Я не думаю, що гравців варто штрафувати за цю поразку, оскільки на носі у нас фінал Кубка України, - сказав "Чемпионат.ру" Ігор Суркіс. - Можливо, саме з цим фактом і пов'язана така гра команди у другому таймі . Але мені важко судити, оскільки в Маріуполі на грі я не був присутній.

Думаю, що ми всередині колективу розберемося з цією поразкою і зробимо висновки. Зараз же всі думки про майбутній фінал".

В останній грі сезону "Динамо" і "Шахтар" зіграють у фіналі Кубка України 25 травня в Сумах.

Зараз ви читаєте новину «Суркіс не штрафуватиме гравців "Динамо" за поразку від "Іллічівця"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua