субота, 09 лютого 2013 13:22

Суперліга. "Говерла" вдало з'їздила до Києва, "Донецьк" дотиснув "Кривбасбаскет"

БК "Донецьк" обіграв "Кривбасбаскет" у матчі регулярного чемпіонату української Суперліги з рахунком 78:70. Команди на рівних провели першу чверть, однак з початком другої 10-хвилинки донеччани почали йти у відрив, зберігши перевагу до самого кінця зустрічі. Найрезультативнішим у таборі "тигрів" став Даріус Сонгайла, на рахунку якого 20 очок і 9 підбирань. У криворіжців 21 очко на рахунку Даріуса Адамса.

У той же час івано-франківська "Говерла" здобула впевнену перемогу в столиці України, обігравши місцевий БК "Київ" з рахунком 48:74. У складі господарів проявляли активність В'ячеслав Бобров, який набрав 14 очок і 8 підбирань, а також Владислав Подолян, на рахунку якого 12 балів і 9 підбирань. У складі гостей Кінделл Дайкса і Райан Пірсон набрали по 17 очок.