неділя, 18 жовтня 2009 15:54

Станковіч розповів про свій чудо-гол з 54-х метрів

Півзахисник "Інтера" Деян Станковіч розповів, як забивав "Дженоа" у вчорашньому матчі 8-го туру серії А (5:0). Серб відзначився ударом з 54-х метрів.

"Відчував, що Амелія невдало виб"є м"яч, і тому рушив управо. Вірив в те, що м"яч опиниться біля мене. До речі, я потиснув голкіперові руку після матчу.

Ми справилися навіть без таких важливих гравців, як Самюель Ето"О, Дієго Міліто і Тіаго Мотта. Ми багато працювали над тактикою, і ось плоди цієї праці. Грали практично ідеально, створили багато моментів в першому таймі і реалізували три з них.

У другому таймі берегли сили, але все одно забили двічі. Не так-то легко забити п"ять голів на "Марассі", і це багато що означає для команди, особливо враховуючи, як мало ми помилялися в обороні", - цитує Станковіча Football Italia.

За матеріалами Sports.ru.

Зараз ви читаєте новину «Станковіч розповів про свій чудо-гол з 54-х метрів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua