неділя, 22 липня 2012 10:58

"Спартак" Диканя почав сезон з перемоги

Дикань вийшов на поле з капітанською пов'язкою ФОТО: spartakmoscow.net

У матчі 1-го туру чемпіонату Росії з футболу сезону 2012-2013 московський "Спартак" в гостях обіграв владикавказьку "Аланію" з рахунком 2:1, повідомляється на сайті Російської футбольної прем'єр-ліги.

Рахунок відкрив Еменіке через кілька секунд після початку матчу. На 13-й хвилині владикавказці зрівняли рахунок завдяки Хубулову, а на 86-й хвилині перемогу москвичам приніс автогол Григор'єва.

Додамо, що у складі "Спартака" зіграв голкіпер збірної України Андрій Дикань. Поєдинок став дебютним для наставника "червоного-білих" іспанця Унаї Емері.

В інших матчах чемпіонату 21 липня ніжегородська "Волга" на своєму полі обіграла "Динамо", а ЦСКА в Хімках завдяки Думбія виграв у "Ростова". Обидва матчі закінчилися з рахунком 1:0, причому м'ячі були забиті лише у другому таймі.

22 липня відбудеться чотири матчі 1-го туру чемпіонату Росії. У Санкт-Петербурзі "Зеніт" прийме "Амкар", "Анжі" в Махачкалі зіграє з "Кубанню", в Самарі відбудеться матч між місцевими "Крильями Совєтов" і грозненським "Тереком", а "Краснодар" вдома зустрінеться з казанським "Рубіном", повідомляє Лента.

Аланія - Спартак 1:2 (1:1, 0:1)

Голи: 0:1 - Еменіке (1), 1:1 - Хубулов (14), 1:2 - Григор'єв (86, автогол).

Спартак: Дикань, К.Комбаров, Сухі, Пареха, де Зеув, Каріока, Макгіді, Д. Комбаров, Білялетдінов (Яковлєв, 83), Еменіке (Арі, 79), Дзюба (Веллітон, 63).

Зараз ви читаєте новину «"Спартак" Диканя почав сезон з перемоги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua