пʼятниця, 14 лютого 2014 15:31

Сочі-2014. Домрачева виграла друге "золото", українок підвела стрільба

news.sportbox.ru

Доброго дня шановні любителі зимових видів спорту! Зовсім скоро у Сочі стартує жіноча індивідуальна гонка на 15 км з чотирма вогневими рубежами. Збірна Україна виступить у найсильнішому складі.

Початок гонки — о 16:00. Першою стартує Валя Семеренко. Капітан збірної України Олена Підгрушна вийде на трасу під 25-м номером. Віта Семеренко отримала 37-й номер. Наймолодша наша біатлоністка Юлія Джима розпочне змагання 62-ю. Всього у стартовому листі заявлені 84 спортсмена.

Нагадаємо, саме на жіночий біатлон покладають найбільше медальних надій. Ще у першій гонці Олімпіади Віта Семеренко принесла Україні першу нагороду за 8 років. Українка здобула "бронзу" у спринті.

У гонці переслідуванні Україна залишилась без нагород. Найкращий результат показала Валя Семеренко, яка фінішувала 5-ю.

У прямому ефірі індивідуальну гонку покаже "Перший національний". Найголовнішим фаворитом гонки букмекери називають білоруску Дарину Домрачеву, яка стала олімпійською чемпіонкою в індивідуальній гонці.

Нагадаємо, в індивідуальній гонці біатлоністи долають чотири вогневі рубежі — стрільбу лежачи і стрільбу стоячи по черзі. Штрафних кіл немає. За кожен промах нараховується штрафна хвилина.

15:56 - Валя вже готова до старту.

16:00 - За українкою відразу стартує Ольга Зайцева

16:03 - Валя Семеренко наблизилася до позначки 1,8 км. Тим часом стартувала Домрачева

16:05 - Українка тримається на першому місці. Валя вже прийшла на перший вогневий рубіж. Стрільба лежачи. Семеренко не закрила одну мішень і заробила одну штрафну хвилину. Зайцева мала невеликі технічні проблеми, але відстрілялася чисто

16:09 - Домрачева на кілька секунд випереджає Валю Семеренко

16:12 - Валя опустилася на поточну четверту позицію і підійшла до позначки 3,9 км. Лідирує Домрачева. Тура Бергер допустила одну помилку

16:14 - Валя Семеренко стріляє стоячи. Українка закрила всі мішені

16:18 - Олена Підгрушна займає поточне восьме місце. Капітан закрила всі мішені на першому вогневому рубежі

16:20 - Домрачева допустила один промах на стрільбі стоячи

16:21 - Валя Семеренко йде на п'ятому місці, лідирує Зайцева. Бергер має два промахи

16:22 - Підрушна тримається на 11-му місці. Віта Семеренко пішла на перше коло

16:24 Віта Семеренко чисто відстрілялася лежачи. Тим часом у Валі ще один промах у стрільбі з позиції лежачи. За дві хвилини стартує Юлія Джима

16:27 Підгрушна відстрілялася на нуль. Тепер вона вже на 5-й позиції

16:29 Домрачева чисто відстрілялася на третьому вогневому рубежі

16:33 Віта Семеренко обійшлася без промахів на другому рубежі. На трасу вона виходить четвертою

16:35 Підгрушна прийшла на третій вогневий рубіж. Олена закрила всі мішені

16:37 Домрачева відстрілялася без промахів

16:42 Віта Семеренко чисто закрила всі мішені на третьому вогневому рубежі

16:45 Підгрушна не влучила 20-й постріл. Це одна штрафна хвилина. Джима також допустила один промах

16:51 Віта Семеренко до стрільби на четвертому рубежі зберігала шанси на п'єдестал, але провалила стрільбу. Наша біатлоністка допустила три промахи. Це три штрафні хвилини

16:54 Олена Підгрушна фінішувала і кваліфікувалася на мас-старт

16:55 Юлія Джима без промахів пройшла вогневий рубіж

16:57 Поточні результати - перше місце у Домрачевої, Олена Підгрушна - 6-та.

17:00 - Віта Семеренко фінішувала 16-ю

17:04 Юлія Джима закрила всі мішені на четвертому рубежі. В українки дві хвилини відставання від Домрачевої

...29 Віта Семеренко (Україна) - 0+0+0+3 48:29.2 +5:09.6

Дарина Домрачева виграла своє друге "золото" на Олімпіаді у Сочі. В індивідуальній гонці білоруска допустила один промах, але завдяки хорошій швидкості більше ніж на хвилину випередила переслідувачів. Другу і третю позиції несподівано посіли швейцарка Селіна Гаспарен та білоруска Надія Скардіно. Обидві пройшли дистанцію без промахів.

Всі українки претендували на медалі, але їх підвела стрільба. Особливо це стосується Віти Семеренко, яка на останньому вогневому рубежі допустила три промахи. Кращий результат серед наших дівчат показала Юлія Джима - сьому місце.

Завтра у біатлоні перерва. У неділю пройдуть змагання з чоловічого мас-старту.

Дякую за вашу увагу. Віримо у наших олімпійців.

Зараз ви читаєте новину «Сочі-2014. Домрачева виграла друге "золото", українок підвела стрільба». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua