Склали рейтинг найбільш титулованих українців в кращих лігах Європи

Українці давно і багато беруть участь у найкращих лігах Європи. Фото: META

Андрій Лунін з "Реалом" виграв уже свій сьомий трофей у топчемпіонаті.

Загалом українці з 1991-го року у топових лігах Європи здобули 35 трофеїв. Рейтинг найбільш титулованих українців склало видання NV.

Футболіст лондонського Арсенала та національної збірної України Олександр Зінченко здобув аж 10 титулів. У складі "Манчестер Сіті" йому підкорилося чотири чемпіонства Англії, чотири Кубки англійської ліги, Суперкубок та Кубок Англії.

Другими у списку найкращих ідуть Андрій Шевченко та Андрій Лунін. В обох по сім трофеїв. Шевченко у складі "Мілана" вигравав Лігу чемпіонів, італійську Серію А, Кубок та Суперкубок Італії, а також Суперкубок Європи. А з лондонським Челсі взяв Кубок англійської ліги та Кубок Англії. Перемоги Луніна - Ліга чемпіонів, іспанська Ла Ліга, Клубний ЧС, Суперкубок Європи, Кубок Іспанії та двічі Суперкубок Іспанії.

Третє місце посідає Олег Лужний - чотири титули. Разом з лондонським "Арсеналом" Лужний брав АПЛ, Кубок Англії та двічі Суперкубок Англії.

Нинішній наставник Металіста 1925 Віктор Скрипник будучи гравцем бременського "Вердера" вигравав три трофеї. Ставав чемпіоном Німеччини та двічі брав Кубок Німеччини.

Дмитро Чигринський здобув два титули - вигравав чемпіонат Іспанії та Клубний ЧС.

Також трофеї на євроарені здобували: Юрій Максимов та Євген Коноплянка. Максимов з "Вердером" взяв Кубок Німеччини, а Коноплянка і "Севілья" брали Лігу Європи.

Ввечері 15 грудня завершилася церемонія нагородження The Best FIFA Football Awards за підсумками 2023 року.

Найкращим футболістом року став нападник збірної Аргентини та клубу "Інтер Маямі" Ліонель Мессі.

Найкращим головним тренером року став наставник "Манчестер Сіті" Пеп Гвардіола. Найкращим воротарем року став Едерсон з "МанСіті".

Зараз ви читаєте новину «Склали рейтинг найбільш титулованих українців в кращих лігах Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua