середа, 10 липня 2013 23:18

"Шахтар" вп'яте виграв Суперкубок України

"Шахтар" назавжди відвозить Суперкубок у Донецьк. Фото: shakhtar.com

Донецький "Шахтар" переграв одеський "Чорноморець" у матчі за Суперкубок України з рахунком 3:1.

Дубль у першому таймі на свій рахунок записав Фред, однак перед самою перервою форвард одеситів Олексій Антонов скоротив відставання в рахунку. У середині другого тайму В'ячеслав Шевчук заробив пенальті, який впевненим ударом реалізував Тайсон.

Таким чином, "гірники" уп'яте вибороли Суперкубок України. До цього підопічним Мірчі Луческу вдавалося вигравати цей трофей в 2005, 2008, 2010 і 2012 роках. Згідно з регламентом донецька команда отримує трофей нинішнього зразка назавжди.

Шахтар (Донецьк) - Чорноморець (Одеса) - 3:1

Голи: Фред, 19 (1:0); Фред, 33 (2:0); Антонов, 45 +1 (2:1); Тайсон, 68 (3:1, пен).

Чорноморець: Безотосний - Вангелі (Бобко, 69), Фонтанелло, Бергер, Кутас - К. Ковальчук, Гай - Рієра (Самодін, 46), Антонов, Джеджу (Слинкин, 87) - Бакай

Шахтар: Каніболоцький - Срна, Кучер (Чигринський, 82), Ракицький, Шевчук - Хюбшман (Степаненко, 78), Фред - Коста, Тейшейра (Гречишкін, 73), Тайсон - Луїс Адріано

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" вп'яте виграв Суперкубок України». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua