неділя, 21 лютого 2016 16:16

"Севілья" зіграла внічию, Коноплянка провів на полі 10 хвилин

У Мадриді відбувся поєдинок між "Райо Вальєкано" і "Севільєю", повідомляє ТСН.

Матч пройшов у рамках 25-го туру іспанської Ла Ліги і завершився з рахунком 2:2. Гості вели у рахунку 2:0, проте господарі зуміли зібратися з силами і відіграти відставання.

За "Севілью" в цьому протистоянні забивали Стівен Н'Зонзі (10) і Вісенте Іборра (20). За "Райо Вальєкано" голами відзначилися Манушу (43) і Ніколас Федор (62).

Український півзахисник гостей Євген Коноплянка вийшов на поле на 80-й хвилині замість Вітоло.

Цей результат не дозволив обом командам піднятися по турнірних сходах. "Севілья" залишилася на 5 позиції з 41 очком, а "Райо Вальєкано" - на 16 з 25 очками.

Нагадаємо, раніше "Севілья" з Коноплянкою розгромили норвезький "Мольде" в 1/16 фіналу Ліги Європи.

Чемпіонат Іспанії

25-й тур

Райо Вальєкано - Севілья 2:2 (1:2, 1:0)

Голи: 0:1 - 10 Нзонзі, 0:2 - 20 Іборра, 1:2 - 43 Манушу, 2:2 - 62 Міку.

Райо Вальєкано - Хуан Карлос, Льоренте, Мартінес (Манушу, 35), Тіто, Зе Каштру, Ернандес, Трасоррас, Баена (Ембарба, 28), Хосабед, Бебе (Дорадо, 78), Міку.

Севілья - Ріко, Рамі, Тремулінас, Коке, Фасіо, Кристофоро (Каррісу, 66), Нзонзі, Іборра (Банега, 66), Вітоло (Коноплянка, 80), Крон-Делі, Гамейро.

Попередження: Баена (16), Хосабед (44), Міку (57), Коке (59), Ембарба (64), Льоренте (75), Банега (90), Ернандес (90).

Зараз ви читаєте новину «"Севілья" зіграла внічию, Коноплянка провів на полі 10 хвилин». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua