субота, 12 березня 2016 10:58

Селезньов забив дебютний гол за "Кубань"

Селезньов провів свій третій матч у футболці "Кубані" fckuban.ru

Євген Селезньов забив свій дебютний гол у складі "Кубані". Український форвард відзначився у матчі російського чемпіонату проти "Крильєв Совєтов" (2:0).

Селезньов відкрив рахунок у матчі, реалізувавши пенальті на 47-й хвилині. Українець провів на полі всі 90 хвилин. Після гри Селезньов зазначив, що, на його думку, в Росії зараз більше хороших команд, ніж в Україні.

"В Росії і Україні є хороші команди. Просто на даний момент в Росії їх більше. У Росії зараз команд, які на щось претендують - вісім, а в Україні - три: "Шахтар", "Динамо" і "Дніпро". Тут цікавіше грати кожну гру. Всі в турнірній таблиці йдуть поруч, всі борються. Просто більше цікавих ігор, які приносять задоволення", - наводить слова Селезньова Rusfootball.info.

Зазначимо, що Селезньов провів свій третій матч у футболці "Кубані". Раніше форвард один раз виходив на поле у чемпіонаті Росії і один раз - в Кубку Росії.

Раніше легенда "Динамо" Йожеф Сабо закликав українських футболістів не їхати в Росію.

Зараз ви читаєте новину «Селезньов забив дебютний гол за "Кубань"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua