середа, 12 вересня 2012 11:58

Шедевр від Коноплянки, вилучення Джеррарда, рятівник Лемпард: Україна зіграла внічию на "Уемблі"
14

Національна збірна України зіграла внічию 1:1 з командою Англії у відбірковому матчі Чемпіонату світу 2014 року. Гра відбулася в Лондоні на стадіоні "Уемблі", повідомляє ЛігаБізнесІнформ.

Рахунок у матчі в середині першого тайму дальнім ударом відкрив Євген Коноплянка. Англійці відігралися на 86-й хвилині після того, як арбітр призначив пенальті у ворота українців. Одинадцятиметровий удар точно реалізував Френк Лемпард.

Відзначимо, що англійці завершували матч у меншості після того, як на 89-й хвилині вилучили капітана британської команди Стівена Джеррарда.

Таким чином в активі збірної України одне набране очко після першого матчу. Англійці набирають 4 очки, зігравши дві гри в кваліфікації.

Наступний матч команда Олега Блохіна зіграє через місяць на виїзді проти збірної Молдови.

Зараз ви читаєте новину «Шедевр від Коноплянки, вилучення Джеррарда, рятівник Лемпард: Україна зіграла внічию на "Уемблі"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua