неділя, 18 вересня 2016 12:13

Збірна України вийшла у плей-оф Кубка світу з футзалу

У колумбійському місті Букараманге завершився матч 3-го туру группоового етапу Кубка світу з футзалу (міні-футболу). Збірна України обіграла команду Австралії і вийшла у плей-оф - 1/8 фіналу турніру.

Матч завершився з рахунком 3:1. Гра з командою Австралії вийшла досить напруженою. Проте, українці зуміли відкрити рахунок вже на 7-й хвилині після точного удару Сергія Журби.

Після чого українці довели перший тайм до переможного кінця. Основні події в грі розгорнулися після перерви. На 35-й хвилині Дмитро Боднар подвоїв перевагу нашої команди. На 38-й Крісс Зебаллос відновив інтригу, знову скоротивши різницю в рахунку до мінімуму - 2:1. А за 13 секунд до кінця матчу Денис Овсянников встановив остаточний рахунок.

Таким чином, збірна України здобула дві перемоги при одній поразці на груповому етапі (над Австралією і Мозамбіком, програла - Бразилії), набрала 6 очок і вийшла у плей-оф з 2-го місця у групі.

В 1/8 фіналу українці зустрінуться з переможцем Групи Е - Аргентиною, Казахстаном або Коста-Рікою. Зараз, лідером групи і найбільш ймовірним суперником збірної України є аргентинці.

Матч 1/8 фіналу відбудеться в ніч на 23 вересня.

Кубок світу з футзалу проходить в Колумбії з 10 вересня по 1 жовтня.

Зараз ви читаєте новину «Збірна України вийшла у плей-оф Кубка світу з футзалу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua