понеділок, 10 червня 2013 09:16

Збірна Бразилії розгромила Францію в товариському матчі

Оскар з Неймаром святкують гол. Фото: lancenet.com.br

Збірна Бразилії з футболу обіграла команду Франції у товариському матчі. Про це повідомляє офіційний сайт Федерації футболу Франції (FFF).

Гра пройшла увечері 9 червня в Порту-Алегрі і завершилася перемогою господарів з рахунком 3:0. Перший гол у матчі забив Оскар на на 54-й хвилині. Через 30 хвилин Ернанес подвоїв перевагу Бразилії, а остаточний рахунок у зустрічі встановив Лукас, який в доданий час реалізував пенальті.

Востаннє бразильці вигравали у французів 26 серпня 1992. Тоді команди провели товариський матч у Парижі і господарі програли з рахунком 0:2. Безпрограшна серія європейської збірної налічувала шість матчів (чотири перемоги і дві нічиїх).

Бразилія проводила товариський матч з Францією в рамках підготовки до Кубка Конфедерацій. Першу гру на домашньому турнірі бразильці проведуть 15 червня з командою Японії.

Зараз ви читаєте новину «Збірна Бразилії розгромила Францію в товариському матчі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua