субота, 19 листопада 2016 19:04

"Шальке" переміг "Вольфсбург", Коноплянка залишився в запасі

"Шальке" у гостях мінімально здолав "Вольфсбург" (1:0) у матчі 11-го туру бундесліги. Вирішальний гол команда Євгена Коноплянки забила в останній десятихвилинці.

На 82-й хвилині зустрічі Сеяд Колашинац виконав простріл з лівого флангу, а Леон Горецка в дотик з відскоком від газону відправив м'яч у ворота.

Завдяки цій перемозі "кобальтові" продовжили свою безпрограшну серію у всіх турнірах до десяти матчів. У бундесліги для них це вже п'ята гра без поразок.

Коноплянка потрапив у заявку, але на поле так і не вийшов. Маркус Вайнцирль практично всю зустріч не робив ніяких замін.

"Шальке" набрав 14 очок і піднявся на 11-е місце, обігнавши "Боруссію" М. "Вольфсбург" з дев'ятьма очками залишається на 14-му рядку.

Зараз ви читаєте новину «"Шальке" переміг "Вольфсбург", Коноплянка залишився в запасі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua