пʼятниця, 10 квітня 2015 16:03

"Шахтар" вийшов у фінал Ліги чемпіонів

Віктор Коваленко відзначився дублем і результативною передачею shakhtar.com

Донецький "Шахтар" U-19 став фіналістом юнацької Ліги чемпіонів. У півфіналі "гірники" обіграли бельгійський "Андерлехт" з рахунком 3:1

Перший тайм зустрічі завершився без м'ячів. На 14-й хвилині Андрій Борячук мав найреальніший момент відкрити рахунок, але пробив у штангу.

Після перерви краще дивився "Андерлехт". На 55-й хвилині Самі Бурар випередив двох "гірників" у боротьбі за м'яч після кутового і пробив головою під поперечину.

Після пропущеного м'яча Валерій Кривенцов випустив на поле двох гравців "основи", які розпочали гру на лавку запасних - Дениса Арендарука та Віктора Коваленка. Хлопці зробили результат. Коваленко відзначився дублем (забив перший і третій м'ячі "Шахтаря") і віддав результативну передачу на Арендарука.

Донецька команда вкотре показала характер і здобула вольову перемогу у матчі, в якому пропустила першою.

У фіналі "Шахтар" зіграє з переможцем пари "Рома" - "Челсі". Вирішальна гра Ліги чемпіонів пройде у понеділок, 13 квітня.

Юнацька Ліга чемпіонів

1/2 фіналу

"Андерлехт" U-19 - "Шахтар" U-19 - 1:3 (0:0)

Голи: 1:0 Бурар (55), 1:1 Коваленко (76), 1:2 Арендарук (80), 1:3 Коваленко (87)

"Андерлехт": Свілар, Деней, де Медіна, Маттіс (к), Лееманс (Ванкамп, 88), Люкбакіо, Бастьєн, Бурар (Мангаля, 64), Лейя-Ісека, Кавайе, Омеонга (Коолс, 83)

"Шахтар": Кудрик (к), Кирюханцев, Сагуткін, Матвієнко, Вачиберадзе (Фурсов, 90), Пихальонок, Штандер (Коваленко, 63), Гладченко, Борячук, Зубков, Глагола (Арендарук, 57)

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" вийшов у фінал Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua