неділя, 22 жовтня 2017 21:47

"Шахтар" і "Динамо" голів не забили

"Шахтар" і "Динамо" не виявили переможця в центральному матчі 13 туру чемпіонату України – 0:0.

Матч розпочався із позиційних атак "Шахтаря". Динамівці розраховували на контратаки. На 5 хвилині Мбокані не зумів замкнути гострий простріл Морозюка. Гонсалес на дальній штанзі влучив у сітку із зовнішнього боку.

На 11 хвилині гостро прострілював Ісмаілі, але Кадар випередив Ферейру. Надалі точилася позиційна боротьба з перевагою донеччан. На 21 хвилині невдало приземлився Бернард і замість нього вийшов інший бразилець – Дентіньйо.

На 37 хвилині небезпечно бив Тайсон – Коваль парирував. Кияни відповіли штрафним Морозюка – Ордець у стінці не пригнувся. Ближче до кінця тайму кияни активізувалися, але не більше. Загалом доволі нудний перший тайм.

Другий тайм відкрила атака "Шахтаря" – Марлос пробив вище поперечки. Згодом Ордець після кутового не влучив у ворота.

На 59 хвилині виник перший гольовий момент. Мораєс після подачі із правого флангу бив головою, але П'ятов врятував "Шахтар". Повторний удар Мораєса парирувала рука Бутка, але судді не призначили пенальті.

Наступні 25 хвилин команди провели в позиційній боротьбі без гострих моментів. Ініціативою володів "Шахтар".

До гольових моментів справа не дійшла. Відтак "Шахтар" після 13 матчів набрав 32 бали, кияни після 12 – 25.

Динамо: Коваль — Кендзьора, Кадар, Хачеріді, Піварич — Корзун — Морозюк (Бесєдін, 75), Буяльський (Мораєс 55), Гонсалес — Гармаш — Мбокані

Шахтар: П'ятов — Бутко, Ордець, Ракицький, Ісмаілі — Фред, Степаненко — Марлос (Патрік, 85), Тайсон, Бернард (Дентіньйо, 22)— Ферейра

Попередження: Мбокані, Тайсон, Хачеріді, Кенджьора

Сьогодні було зіграно ще два матчі 13-го туру. "Сталь" розійшлася миром із "Чорноморцем", 1:1, а "Зоря" в гостях феєрично розібралася з "Маріуполем", 5:2.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" і "Динамо" голів не забили». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua