четвер, 21 червня 2012 11:22

"Шахтар" забив австрійському клубу 11 м'ячів
7

У першому матчі літніх зборів "Шахтар" зустрічався з австрійською командою "Гоїнг". Перед матчем пішов сильний дощ, тому було вирішено почати поєдинок на 15 хвилин раніше.

У першому таймі все ж арбітр прийняв рішення перервати матч, тому що поле нагадувало велику калюжу. Тренери команд стали вирішувати, що робити далі, і гра в результаті відновилася.

Фінальний свисток арбітра зафіксував переконливу перемогу "гірників" - 11:0.

"Шахтар" (Донецьк, Україна) - "Гоїнг" (Гоїнг, Австрія) - 11:0 (4:0)

На 58-й хвилині Нікттер ("Гоїнг") не реалізував пенальті - мимо воріт

Голи: 1:0 Дентіньо (9), 2:0 Тотовицький (11), 3:0 Тотовицький (26), 4:0 Чурко (40), 5:0 Чурко (50), 6:0 Тотовицький (65), 7:0 Мхітарян (72), 8:0 Ілсіньо (76), 9:0 Чурко (81), 10:0 Чурко (83), 11:0 Гай (87)

"Шахтар": Шевченко, Ордець, Жичиков, Курилов (Чигринський, 63), Кобін (Гай, 63), Коста (Ілсіньо, 63), Тейшейра (Степаненко, 63), Чурко, Тотовицький, Дентіньо (Мхітарян, 63), Бруно

"Гоїнг": Манзенрейтер (Швендте, 68), Ванталер, Мозер (Цзекей, 72), Сівіньяні (Грубер, 74), Нікттерер, Віттель (Отабат, 46), Хузіч (Парсак, 46), Хутер, Вонер (к), Воль, Ніркомайер

ФК "Шахтар"

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" забив австрійському клубу 11 м'ячів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua