четвер, 14 квітня 2016 23:54

"Шахтар" розтрощив "Брагу" і вийшов у півфінал Ліги Європи

Даріо Срна провів рекордний матч за "Шахтар"

Донецький "Шахтар" вийшов у півфінал Ліги Європи. У матчі-відповіді чвертьфіналу турніру проти португальської "Браги" "гірники" перемогли з рахунком 4:0. Перша зустріч команд також завершилася перемогою підопічних Мірчі Луческу — 2:1.

На 24-й хвилині матчу Даріо Срна реалізував пенальті, який заробив Віктор Коваленко. Воротар "Браги" збив українця, коли той виходив сам на сам. Третій м'яч провів Коваленко після навісу Срни.

Ще два м'ячі на рахунку захисника "Браги" Рікардо Феррейри, який двічі відзначився автогололами — в кожному з таймів.

У першому таймі арбітр міг призначати пенальті у ворота "Шахтаря" після підкату Олександра Кучера, але чех Павел Краловец прогавив момент.

Додамо, що на матчі був аншлаг - 33 617 глядачів. Подивитися гру приїхали також фанати з Португалії, Польщі, Угорщини та інших країн.

Жеребкування півфіналів Ліги Європи відбудеться у п'ятницю. Матчі — 28 квітня та 5 травня.

Матч став рекордним для капітана "Шахтаря". Сьогодні Срна зіграв свій 486-й поєдинок у футболці "гірників". У Степаненка теж свій ювілей — 150-а гра у складі донецької команди.

Ліга Європи

¼ фіналу

Матч-відповідь

"Шахтар" - "Брага" - 4:0 (2:0 2:0)

Голи: Срна, 25 (пен), Феррейра, 42хв (автогол), Коваленко, 50 хв, Феррейра, 73 хв (автогол)

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" розтрощив "Брагу" і вийшов у півфінал Ліги Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua