четвер, 18 липня 2013 00:47

"Шахтар" перемагає турецький "Кайсеріспор" у товариському матчі
11

Донецький "Шахтар", який сьогодні проводив спаринг з турецьким клубом "Кайсеріспор", переміг з рахунком 2:1, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу "гірняків".

"Кайсеріспор" - "Шахтар" 1:2 (Коста 65; Моуче 69; 82 Майкон)

Усі м'ячі в матчі були забиті після 65-ої хвилини. Зокрема, на 66-ій Дуглас Коста відкрив рахунок, після прострілу Едуарда Соболя. Проте, за три хвилини гравець турецького клубу Пабло Моуче зрівняв рахунок, забивши після передачі з лівого флангу.

Перемогу на 82-ій хвилині "гірнякам" приніс Майкон, який влучно пробив після пасу Сергія Болбата.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" перемагає турецький "Кайсеріспор" у товариському матчі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua