неділя, 18 вересня 2016 21:31

"Шахтар" обіграв "Ворсклу" завдяки голу Тайсона

Донецький "Шахтар" обіграв на виїзді полтавську "Ворсклу" у матчі 8-го туру прем'єр-ліги України. Зустріч пройшла у Полтаві і завершилася з рахунком 1:0.

На 54-й хвилині поєдинку голом відзначився Тайсон. Захисник господарів Андрій Пилявский невдало відбив м'яч після прострілу Ісмаїлі. Тайсон підхопив м'яч і метрів з 12-ти забив у ближній кут - 0:1.

У матчі зазнав травми захисник "гірників" Ярослав Ракицький. Замість нього на 49-й хвилині вийшов Олександр Кучер.

У паралельному матчі київське "Динамо" програло луганській "Зорі". На 93-й хвилині єдиний гол у матчі забив Євген Опанасенко.

У наступному турі "гірники" у Львові зіграють з "Волинню". "Ворскла" на виїзді зіграє із "Зорею".

Після 8-ти турів "Шахтар" лідирує у чемпіонаті України. У "гірників" - 22 очки. На другу позицію піднялася "Зоря" - 17 пунктів. "Динамо" опустилося на третю позицію. У киян – 16 балів.

Прем'єр-ліга України

8-й тур

"Ворскла" Полтава – "Шахтар" Донецьк – 0:1 (0:0 0:1)

Гол: Тайсон (54 хв)

Ворскла - Непогодов, Дитятьєв, Пердута, Сімінін, Пилявский, Кобахідзе, Чеснаков, Ткачук (Скляр, 32), Турсунов (Бартулович, 85), Коломоєць (Ребенок, 69), Хльобас.

Шахтар – П'ятов, Ісмаїлі, Ордець, Бутко, Ракицький (Кучер, 49), Дентіньо, Малишев, Марлос (Бернард, 85), Фред, Тайсон, Едуардо (Степаненко, 90).

Попередження: Дитятьєв (28), Фред (31), Скляр (90).

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" обіграв "Ворсклу" завдяки голу Тайсона». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua