субота, 14 липня 2012 17:25

"Рубін" переміг "Зеніт" у матчі за Суперкубок Росії

"Рубін" виграв Суперкубок удруге в історії клубу ФОТО: sports.ru

Казанський "Рубін" виграв Суперкубок Росії з футболу. У матчі за цей трофей "Рубін" обіграв чемпіона Росії пітерський "Зеніт" з рахунком 2:0.

Обидва голи були забиті у першому таймі - відзначилися Сальваторе Бокетті і Володимир Дядюн. Матч проходив при тридцятиградусній спеці, у зв'язку з чим арбітр - Сергій Карасьов - кілька разів робив у грі хвилинні паузи, даючи гравцям попити води.

"Рубін" виграв Суперкубок удруге в історії клубу; вперше казанці завоювали цей трофей в 2010 році. "Зеніт" також ставав володарем Суперкубка двічі - в 2008 і 2011 роках.

Матчем за Суперкубок в Росії відкрився новий футбольний сезон. У зв'язку з переходом чемпіонату Росії на систему "осінь - весна" ця гра вперше відбулася в липні. Раніше матчі за Суперкубок проводилися в березні.

Чемпіонат Росії з футболу розпочнеться 20 липня матчем "Мордовія" - "Локомотив", повідомляє Лента.

Суперкубок Росії

Зеніт - Рубін 0:2 (0:2, 0:0)

Голи: 0:1 - Боккетті (28), 0:2 - Дядюн (38).

Зеніт: Малафєєв, Губочан, Алвеш (Лукович, 66), Ломбертс, Крішито, Денисов, Сємак (Бухаров, 46), Широков, В. Бистров (Зирянов, 71), Файзулін, Кержаков.

Рубін: Рижиков, Кузьмін, Шаронов, Навас, Ансальді, Боккетті, Рязанцев, Караденіз (Маркано, 78), Р. Єрьоменко, Дядюн (В.Калєшин, 74), Мартінс (Вальдес, 64).

Попередження: Денисов (31), Мартінс (34), Ансальді (40), В. Бистров (62), Крішито (68), Боккетті (75).

Зараз ви читаєте новину «"Рубін" переміг "Зеніт" у матчі за Суперкубок Росії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua