четвер, 21 липня 2011 09:57

Роналду і Руні відзначилися хет-триками: результати товариських матчів
9

"Манчестер Юнайтед" з розгромним рахунком обіграв американський футбольний клуб "Сіетл Саундерс" в товариському матчі, здобувши другу перемогу поспіль у ході турне по США.

Поєдинок, який відбувся в середу на стадіоні "Квест Філд" в Сіетлі, завершився перемогою англійців з рахунком 7:0.

Майкл Оуен, який відкрив рахунок вже на 15-й хвилині зустрічі, міг оформити дубль наприкінці першої половини матчу, але відправив м'яч точно в ноги голкіперу американців.

Розгромним рахунок став вже у другому таймі: через чотири хвилини після перерви сенегальський нападаючий Діуф Мамі Бірам подвоїв перевагу "манкуніанців", а в наступні 20 хвилин Уейн Руні відзначився хет-триком (51, 69, 72). По голу на свій рахунок записали Пак Джи Сун (71) і Габріель Обертан (88).

Наступним супротивником "Юнайтед" стане "Чикаго Фаєр". Гра пройде 23 липня.

Тим часом, три голи португальського півзахисника Кріштіану Роналду забезпечили мадридському "Реалу" розгром мексиканської "Гвадалахари" в матчі передсезонного турніру World Football Challenge, який проходить в США і Канаді.

Зустріч у Сан-Дієго завершилася з рахунком 3:0 на користь "вершкових". Роналду відзначився тричі протягом 10 хвилин, забивши на 73-й, 76-й (з пенальті) і 82-й хвилинах поєдинку.

Наступний матч турніру команда Жозе Моурінью проведе у суботу проти американського клубу "Філадельфія Юніон", пише "РИА Новости".

Товариські матчі

Філадельфія США - Евертон Англія - 1:0 (0:0)

Гол: 1:0 - Ернандес (88).

Вилучення: Хейтінга (90, "Евертон").

Х'юстон США - Болтон Англія - 0:2 (0:1)

Голи: 0:1 - Класніч (31), 0:2 - К. Девіс (58).

Канзас-Сіті США - Ньюкасл Англія - 0:0 (0:0)

Сіетл США - Манчестер Юнайтед Англія - 0:7 (0:1)

Голи: 0:1 - Оуен (15), 0:2 - М. Діуф (50), 0:3 - Руні (51), 0:4 - Руні (69), 0:5 - Пак (70), 0 : 6 - Руні (72), 0:7 - Обертан (88).

Портленд США - Вест Бромвіч Англія - 2:3 (2:0)

Голи: 1:0 - Джонсон (26), 2:0 - Лоурі (29), 2:1 - Моррісон (66), 2:2 - Тчойі (68), 2:3 - Тамаш (90).

Гвадалахара Мексика - Реал Мадрид Іспанія - 0:3 (0:0)

Голи: 0:1 - Роналду (72), 0:2 - Роналду (75, пенальті), 0:3 - Роналду (81)

Зараз ви читаєте новину «Роналду і Руні відзначилися хет-триками: результати товариських матчів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua