пʼятниця, 01 червня 2012 09:31

"Ролан Гаррос". Стаховський у трьох сетах програв 112-й ракетці світу

Стаховський попрощався з "Ролан Гаррос". Фото: tennis.ua

31 травня, в Парижі (Франція) на турнірі Великого Шолома - Roland Garros, на грунтових кортах, з призовим фондом $ 10.531.573 проходили матчі другого кола.

26-річний українець Сергій Стаховський, який займає в світовому рейтингу 84-те місце не зміг подолати бар'єр другого кола, програвши у трьох сетах 112-й ракетці світу, 34-річному німцеві Томмі Хаасу, який пробився в основну сітку змагань через кваліфікацію, з рахунком 2:6, 3:6, 2:6.

Матч тривав 1 годину 56 хвилин. Сергій зробив три брейки і вісім разів упустив свою подачу. На його рахунку 2 ейси, 14 віннерсів при двох подвійних і 34 невимушених помилках. Хаас виконав 5 подач навиліт, за рахунок активних дій виграв 36 очок, припустившись при цьому однієї подвійної і 23 невимушених помилок. Це була перша зустріч тенісистів.

У третьому колі суперником Томмі Хааса Q) буде 17-й сіяний господар корту Рішар Гаске, який за 3 години 29 хвилин переграв болгарина Григора Димитрова - 5:7, 7:5, 6:2, 6:3.

Теніс. Великий Шолом. Roland Garros. Париж (Франція). Відкриті корти (грунт).

Призовий фонд $ 10.531.573. 128 учасників.