неділя, 21 лютого 2016 20:32

Резерв "Манчестер Сіті" пропустив п'ять голів від "Челсі"
8

Лондонський футбольний клуб "Челсі" здобув розгромну перемогу над "Манчестер Сіті" у матчі 1/8 фіналу Кубка Англії.

Зустріч, що пройшла в Лондоні, закінчилася з рахунком 5:1 на користь господарів, в яких голи забили Дієго Коста (35-а хвилина), Вілліан (48-а), Гарі Кехілл (53-тя), Еден Азар (67-а ) і Бертран Траоре (89-а), пенальті на 75-й хвилині не реалізував Оскар.

У гостей, які відігравали напіврезервним складом, на 37-й хвилині гол забив Давід Фопаля.

Чвертьфінальні матчі Кубка Англії пройдуть в березні, повідомляє "Р-Спорт".

Нагадаємо, 24 лютого "Манчестер Сіті" зіграє виїзний матч з "Динамо" у Лізі чемпіонів.

Кубок Англії

5-й раунд

Челсі - Манчестер Сіті 5:1 (1:1, 4:0)

Голи: 1:0 - 35 Дієго Коста, 1:1 - 37 Фопаля, 2:1 - 48 Вілліан, 3:1 - 53 Кейхілл, 4:1 - 67 Азар, 5:1 - 89 Траоре.

Челсі - Куртуа, Аспілікуета, Іванович, Кейхілл, Баба, Вілліан, Обі Мікел (Матіч, 82), Педро (Оскар, 70), Азар, Фабрегас, Дієго Коста (Траоре, 70).

Манчестер Сіті - Кабальєро, Демічеліс, Адарабіойо, Коларов, Сабалета, Ману Гарсія, Фернандо (Хамфріс, 78), Алейш Гарсія, Целіна (Баркер, 53), Фопаля, Іхеаначо.

Попередження: Демічеліс (65).

Зараз ви читаєте новину «Резерв "Манчестер Сіті" пропустив п'ять голів від "Челсі"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua