понеділок, 05 жовтня 2009 09:07

"Реал" неочікувано поступився "Севільї". Всі результати чемпіонату Іспанії

Мадридський "Реал" зазнав першої поразки в чемпіонаті Іспанії з футболу, поступившись увечері 4 жовтня "Севільї".

Матч, що відбувся на полі "Севільї", завершився з рахунком 2:1. У складі переможців голи забили Хесус Навас і Ренато, єдиний м"яч "Реала" на рахунку португальського захисника Пепе, повідомляє Reuters.

Навас відкрив рахунок на 33-й хвилині, Пепе забив гол у відповідь на третій хвилині другого тайму, а Ренато провів переможний м"яч на 66-й хвилині. Всі голи в матчі "Севілья" - "Реал" були забиті ударами головою.

Після цієї зустрічі у "Севільї" та "Реала" стало по 15 очок, і ці команди ділять друге-третє місця в турнірній таблиці. Лідером чемпіонату Іспанії є "Барселона", яка виграла всі шість стартових матчів і набрала 18 очок. У шостому турі "Барселона" обіграла на своєму полі "Альмерію" (1:0).

Чемпіонат Іспанії. 6-й тур

"Севілья" - "Реал" - 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 - Х. Навас (33), 1:1 - Пепе (49), 2:1 - Ренато (66).

"Расінг" - "Валенсія" - 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - Жигіч (61).

"Вальядолід" - "Атлетік" - 2:2 (0:1, 2:1)

Голи: 0:1 - Сусаета (9), 1:1 - Коста (60), 2:1 - Батіста Сантана (75), 2:2 - Муніаін (77).

"Спортинг" Хіхон - "Мальорка" - 4:1 (0:1, 4:0)

Голи: 0:1 - Марті (12, пенальті), 1:1 - Моран (59), 2:1 - де лас Куевас (64), 3:1 - де лас Куевас (69), 4:1 - М. Біліч (83).

"Хетафе" - "Осасуна" - 2:1 (0:0, 2:1)

Голи: 1:0 - Діас (55), 1:1 - Аранда (62), 2:1 - П. Леон (76).

"Херес" - "Малага" - 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 1:0 - Арментерос (47), 1:1 - Обінна (83).

"Вільярреал" - "Еспаньол" - 0:0 (0:0, 0:0)

"Тенеріфе" - "Депортіво" - 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - Колотто (61).

"Барселона" - "Альмерія" - 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - Педріто (31).

"Атлетіко" - "Сарагоса" - 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 - Хурадо (2), 2:0 - А. Лопес (66), 2:1 - Соуза Евертон (71, пенальті).

Лента, Sports.ru

Зараз ви читаєте новину «"Реал" неочікувано поступився "Севільї". Всі результати чемпіонату Іспанії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua