середа, 17 лютого 2016 00:21

ПСЖ обіграв "Челсі", "Бенфіка" завдала поразки "Зеніту": результати матчів Ліги чемпіонів вівторка

Гол Кавані приніс перемогу ПСЖ

Футболісти французького "Парі Сен-Жермен" обіграли лондонський "Челсі" у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Гра, яка пройшла у вівторок в Парижі, закінчилася з рахунком 2:1 на користь господарів. На голи Златана Ібрагімовича (39-а хвилина) і Едінсон Кавані (78) "сині" відповіли точним ударом Джона Обі Мікела (45).

Матч-відповідь відбудеться 9 березня в Лондоні.

"Зеніт" на виїзді програв лісабонській "Бенфіці" у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Зустріч, що відбулася у вівторок в Лісабоні, завершилася з рахунком 1: 0. Єдиний м'яч у грі на 90-й хвилині забив Жонас.

"Зеніт" завершував зустріч удесятьох: на 90-й хвилині за другу жовту картку був вилучений захисник Доменіко Крішито.

За "Зеніт" в цьому матчі дебютували три новачки: нападник Олександр Кокорін, півзахисники Юрій Жирков і Маурісіо - всі вони вийшли на заміну у другому таймі.

Матч-відповідь відбудеться 9 березня у Санкт-Петербурзі, повідомляє "Р-Спорт".

Ліга чемпіонів

1/8 фіналу

Перші матчі

ПСЖ Франція - Челсі Англія 2:1 (1:1, 1:0)

Голи: 1:0 - 39 Ібрагімович, 1:1 - 45 Обі Мікел, 2:1 - 78 Кавані.

ПСЖ - Трапп, Тіаго Сілва, Максвелл, Маркіньос, Давід Луїз, Матюїді (Пасторе, 81), Мотта, Ді Марія, Верратті (Рабьо, 81), Лукас (Кавані, 74), Ібрагімович.

Челсі - Куртуа, Кейхілл, Баба, Аспілікуета, Іванович, Фабрегас, Обі Мікел, Вілліан, Педро, Азар (Оскар, 71), Дієго Коста.

Попередження: Ібрагімович (19), Обі Мікел (38), Педро (67), Лукас (70), Давід Луїз (71).

Бенфіка Португалія - Зеніт Росія 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - 90 Жонас.

Бенфіка - Жуліо Сезар, Андре Алмейда, Лінделеф, Жардел, Елізеу, Самаріс, Саншеш, Піцці (Карсела-Гонсалес, 71), Жонас, Гайтан, Мітроглу (Хіменес, 63).

Зеніт - Лодигін, Анюков, Гарай, Ломбертс, Крішито, Вітцель, Гарсія, Шатов (Жирков, 81), Халк, Данні (Маурісіо, 87), Дзюба (Кокорін, 74).

Попередження: Андре Алмейда (16), Вітцель (32), Жардел (35), Піцці (43), Гарсія (59), Крішито (67), Жонас (90).

Вилучення: Крішито (90).

Зараз ви читаєте новину «ПСЖ обіграв "Челсі", "Бенфіка" завдала поразки "Зеніту": результати матчів Ліги чемпіонів вівторка». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua