середа, 20 червня 2018 15:02

Португалія ледь не втратила перемогу в матчі з Марокко

Кубок світу, другий тур, група B. Португалія - Марокко. Фото: Footboom.com

Добрий день! Запрошую вболівальників на онлайн трансляцію поєдинку другого туру групового етапу Кубка світу. В матчі групи B, зустрінуться збірні Португалії та Марокко. В першому турі команди отримали протилежні емоції. Збірна Португалії зіграла в нічию з Іспанією (3:3). Що можна вважати позитивним результатом. А от мароканці провалили свій матч, поступившись збірній Ірану(0:1).

Обслуговувати матч будуть:

Арбітр: Марк Гейгер (США)

Асистенти: Джо Флетчер, Френк Андерсон (всі - США)

Стартові склади команд:

Португалія: Патрісіу – Соареш, Пепе, Фонте, Геррейро – Вільям Карвалью, Жоау Моутінью, Жоау Маріу, Бернарду Сілва – Гедеш, Кріштіану Роналду

Марокко: Мунір – Дірар, Да Кошта, Бенатія, Хакімі – Ель Ахмаді, Буссуфа – Беланда, Амрабат, Зієш – Бутаїб

Стартовий свисток!

5' Гоооооол! Хто ще може забити за Португалію? Тільки Криштіану! Роналду замкнув подачу потужним ударом головою! 1:0.

20' Після пропущеного м'яча мароканці зібрались та почали методично загрожувати володінням Патрісіу. Португальці поки відбиваються та чекають на шанс для контратаки.

40' Марокко володіє територіально перевагою, але один випад португальців небезпечніший ніж десяток у мароканців.

Перерва!

Другий тайм!

60' Мароканці тиснуть, багато боротьби на полі та дрібних фолів. Патрісіу одного разу врятував свою команду.

80' Розчаровують португальці в другому таймі. Програють вони майже всю боротьбу, не змогли за тайм організувати бодай одну путню контратаку.

Фінальний свисток!

Марокко зазнає другої поразки поспіль, та вилітає з Кубка світу. А от португальці хоч і здобули перемогу, але виглядали невпевнено, малувато моментів створили чинні чемпіони Європи.

О 18:00 Gazeta.ua запрошує всіх на матч групи А між Уругваєм та Саудівською Аравією.

Зараз ви читаєте новину «Португалія ледь не втратила перемогу в матчі з Марокко». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua