субота, 12 вересня 2015 18:59

Погані новини для "Шахтаря": "Реал" переміг у Барселоні - 6:0, Роналду - 5 голів

Роналду став найкращим бомбардиром "Реала" у чемпіонатах Іспанії

Результативна гра Кріштіану Роналду допомогла "Реалу" здобути розгромну виїзну перемогу над барселонським "Еспаньолом" у матчі третього туру чемпіонату Іспанії з футболу, повідомляє "Р-Спорт".

Зустріч у Корнельї завершилася з рахунком 6:0 на користь гостей. Роналду відзначився на 7, 17, 20, 61 і 81-й хвилинах, забивши другий з п'яти м'ячів з пенальті. Ще один гол на рахунку Каріма Бензема (28-а хвилина).

В активі Роналду після цього матчу стало 230 м'ячів за "Реал" у матчах чемпіонату Іспанії, що дозволило 30-річному португальцю вийти на перше місце у списку найкращих бомбардирів в історії клубу. Крім того, він став четвертим у списку найкращих снайперів турніру.

"Реал" наступний матч проведе 19 вересня на своєму полі з "Гранадою". "Еспаньол" у цей же день у гостях зіграє з клубом "Реал Сосьєдад".

Додамо, що 15 вересня "Реал" вдома зіграє проти донецького "Шахтаря" у Лізі чемпіонів.

Чемпіонат Іспанії

Третій тур

Еспаньол - Реал Мадрид 0:6 (0:4, 0:2)

Голи: 0:1 - 7 Роналду, 0:2 - 17, пенальті Роналду, 0:3 - 20 Роналду, 0:4 - 28 Бензема, 0:5 - 61 Роналду, 0:6 - 81 Роналду.

Реал Мадрид - Навас, Пепе, Марсело, Карвахаль, Рамос (Варан, 75), Іско, Модріч (Ковачич, 56), Каземіро, Бейл, Роналду, Бензема (Васкес, 63).

Попередження: Альваро Гонсалес (16), Бензема (36), Каньяс (66), Ковачич (69).

Зараз ви читаєте новину «Погані новини для "Шахтаря": "Реал" переміг у Барселоні - 6:0, Роналду - 5 голів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua