четвер, 22 вересня 2011 11:24

Петр Чех потрапив у лікарню в перерві матчу проти "Фулхема"

Воротаря лондонського "Челсі" Петра Чеха відправили до лікарні в перерві матчу Кубка англійської ліги проти "Фулхема", що відбувся ввечері 21 вересня. У першому таймі Чех зіткнувся з нападаючим "Фулхема" Орландо Са, а в перерві відчув себе погано. Лікарі не виявили у воротаря серйозних травм, повідомляє офіційний сайт "Челсі".

Після гри головний тренер лондонської команди Андре Віллаш-Боаш розповів, що Чех отримав травму голови і його відправили на обстеження з обережності. За словами Віллаш-Боаша, чеський воротар зможе вийти на поле вже в наступному матчі.

У 2006 році Чех отримав втиснутий перелом черепа в матчі чемпіонату Англії з "Редінгом", зіткнувшись з гравцем цієї команди Стівеном Хантом. Воротар відновлювався кілька місяців. З того часу він виходить на поле в спеціальному захисному шоломі.

У матчі з "Фулхемом" замість Чеха на поле вийшов другий воротар Росс Тернбулл. Гра 1 / 16 фіналу Кубка ліги завершилася перемогою "Челсі" в серії пенальті з рахунком 4:3 (в основний і додатковий час команди голів не забили).

Окрім "Челсі" в 1 / 8 фіналу Кубка ліги вийшли "Вулверхемптон", "Олдершот Таун", "Бернлі", "Ньюкасл", "Болтон", "Сток Сіті", "Манчестер Юнайтед", "Арсенал", "Крістал Пелас", "Блекберн", "Кардіфф Сіті", "Ліверпуль", "Саутгемптон", "Манчестер Сіті" і "Евертон", повідомляє Лента.

Третій раунд

Олдершот - Рочдейл - 2:1 (0:1, 2:0)

Вулверхемптон - Міллуолл - 5:0 (3:0, 2:0)

Лідс - Манчестер Юнайтед - 0:3 (0:3, 0:0)

Сток Сіті - Тоттенхем - 0:0 (0:0, 0:0, 0:0, 0:0), по пенальті - 7:6

Астон Вілла - Болтон - 0:2 (0:0, 0:2)

Ноттінгем Форест - Ньюкасл - 3:4 (0:1, 2:1, 0:1)

Бернлі - МК Донс - 2:1 (0:1, 2:0)

Арсенал - Шрюсбері - 3:1 (1:1, 2:0)

Блекберн - Лейтон Орієнт - 3:2 (1:0, 2:2)

Крістал Пелас - Мідлсбро - 2:1 (1:0, 1:1)

Саутгемптон - Престон - 2:1 (1:0, 1:1)

Челсі - Фулхем - 0:0 (0:0, 0:0, 0:0, 0:0), по пенальті - 4:3

Манчестер Сіті - Бірмінгем - 2:0 (2:0, 0:0)

Брайтон - Ліверпуль - 1:2 (0:1, 1:1)

Кардіфф Сіті - Лестер - 2:2 (1:1, 1:1, 0:0, 0:0), по пенальті - 7:6

Евертон - Вест Бромвіч - 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)

Зараз ви читаєте новину «Петр Чех потрапив у лікарню в перерві матчу проти "Фулхема"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua