понеділок, 28 травня 2012 18:06

Ольга Саладуха з рекордом виграла турнір в Марокко

Ольга Саладуха в Марокко полетіла на 14,75 м. Фото: ap.org

27 травня в Рабаті (Марокко) відбувся дев'ятий етап Світового виклику з легкої атлетики.

Українка Ольга Саладуха стала переможницею турніру в потрійному стрибку з рекордом змагань - 14,75 м. У першій спробі українка полетіла на 14,48 м, які незабаром стали "срібними" для колумбійки Катерине Ібаргуен.

Анна Ярощук фінішувала другою на дистанції 400 метрів з бар'єрами з результатом 55,41 секунди, програвши Айоке Одумосу з Нігерії лише 5 сотих секунди.

У цій же дисципліні у змаганнях чоловіків за крок від призової трійки зупинився Станіслав Мельников (49,97). Перемогу святкував домініканець Фелікс Санчес з рекордом змагань - 48,93.

Наталія Лупу в бігу на дистанції 800 метрів замкнула трійку призерів (2.01,04). Перемогла господиня змагань Бтіссам Лахуа (2.00,22), другою була кенійка Лідія Насімію Вафула (2.00,99). Ще одна українка Лілія Лобанова фінішувала п'ятою (2.02,00).

27 травня відбувся ще один легкоатлетичний турнір - восьмий етап Світового виклику, в Хенгело (Голландія).

Україну представляла лише Наталія Тобіас у бігу на 1500 метрів, яка фінішувала 16-ю з результатом 4.14,08 хв. Перемогла британка Ханна Енгланд (4.04,05).

На турнірі в Голландії був встановлений кращий результат сезону в світі на дистанції 10000 метрів. Його автором став Таріку Бекеле з Ефіопії - 27.11,70 хвилини.

Зараз ви читаєте новину «Ольга Саладуха з рекордом виграла турнір в Марокко». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua