понеділок, 30 травня 2016 15:13

Ольга Харлан заспівала український гімн у Москві з нагоди власної перемоги
4

Легендарна українка Ольга Харлан здобула перемогу на престижному турнірі серії Гран-Прі "Московська шабля".

У чвертьфіналі Харлан обіграла олімпійську чемпіонку 2012 року, кореянку Кім Джі Еон 15:12, а у півфіналі розібралася з росіянкою Юлією Гавриловою 15:9.

У фіналі Ольга фехтували зі ще однією Олімпійською чемпіонкою. Її суперницею стала американка Меріель Загуніс, перша Олімпійська чемпіонка в цьому виді зброї.

Харлан впевнено розпочала поєдинок і повела 8:2. Але після цього, досвідчена американка практично відігралася. Рахунок у поєдинку став 14:13 на користь українки. У вирішальний момент Харлан зібралася і не дала суперниці зрівняти рахунок і перемогла 15:13.

Українські шпажисти виграли "золото" на етапі Кубка світу у Франції

Крім того, на цьому турнірі хороший результат показали ще дві українки. Аліна Комащук програла у чвертьфіналі майбутній фіналістці Загуніс, а Олена Кравацька поступилася Кім Джі Еон в 1/8 фіналу.

Відзначимо, що Ольга Харлан вчетверте в кар'єрі здобула перемогу на "Московській шаблі". Крім того, для Ольги це друга поспіль перемога на міжнародному турнірі. Два тижні тому вона тріумфувала на Кубку світу в Китаї.

Зараз ви читаєте новину «Ольга Харлан заспівала український гімн у Москві з нагоди власної перемоги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua