неділя, 17 березня 2013 11:28

Ольга Харлан виграла турецький етап Кубка світу з фехтування

Ользі Харлан немає рівних в Туреччині. Фото: afp.com

Ольга Харлан завоювала друге індивідуальне золото в цьому сезоні, ставши переможницею етапу кубка світу з фехтування на шаблях, повідомляє ЛігаБізнесІнформ з посиланням на прес-службу Національної федерації фехтування.

У фінальному поєдинку Ольга Харлан одним ударом обіграла дворазову олімпійську чемпіонку американку Маріель Загуніс (15:14).

Третє місце дісталося Жи Йон Кім, слідом за якою йде представниця Греції Василіки Вугіука.

На цьому турнірі Харлан перемагає вже третій рік поспіль. Вперше Туреччина прийняла шабельний етап кубка світу в 2011 році в Стамбулі. Тоді у фіналі Ольга боролася зі своєю співвітчизницею Оленою Хомровою, а в минулому році вже в Анталії в "золотому" матчі перемогла майбутню олімпійську чемпіонку Лондона 2012 кореянку Жи Йон Кім.

Зараз ви читаєте новину «Ольга Харлан виграла турецький етап Кубка світу з фехтування». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua