пʼятниця, 18 липня 2014 21:37

Ольга Харлан стала дворазовою чемпіонкою світу з фехтування

Сьогодні, 18 липня, в Казані триває чемпіонат світу з фехтування. Комплект медалей розіграли шаблістки в індивідуальній першості.

Лідер світового рейтингу шаблісток, українка Ольга Харлан завоювала золото, ставши дворазовою чемпіонкою світу. У фінальній дуелі Ольга здолала американку Маріель Загуніс (15:12). Бронзу розділили росіянки Яна Єгорян та Катерина Дьяченко.

Українки Олена Кравацька, Ольга Жовнір та Олена Вороніна вибули з боротьби на стадії 1/32 фіналу. Кравацька програла росіянці Софії Великій (11:15), Жовнір з таким самим рахунком другий росіянці - Діні Галіакбаровій (11:15), а Олена Вороніна зазнала поразки від угорки Нори Гарам (8:15).

Після першого медального дня в медальному заліку збірна України посідає друге місце з одним золотом. Попереду - росіяни, в активі яких чотири медалі - одна золота і три бронзових. Третє місце ділять американці з південнокорейцями - по одній срібній медалі.

Фехтування. Чемпіонат світу. Казань, 18 липня

Жінки. Шабля. Індивідуальна першість.

1. Ольга Харлан (Україна)
2. Маріель Загуніс (США)
3. Катерина Дьяченко та Яна Єгорян (Росія)
...
40. Олена Кравацька (Україна)
41. Ольга Жовнір (Україна)
45. Олена Вороніна (Україна)

Зараз ви читаєте новину «Ольга Харлан стала дворазовою чемпіонкою світу з фехтування». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua