вівторок, 12 липня 2011 18:32

"Дуже радий, що Жадсон забив за Бразилію" - Едмар

Півзахисник донецького "Шахтаря" Жадсон забив дебютний гол за національну збірну Бразилії. М'яч "гірника" став першим для команди на Кубку Америки в Аргентині. Футболіст відкрив рахунок у матчі другого туру проти Парагваю. Поєдинок закінчився внічию — 2:2.

Жадсон вийшов у стартовому складі. У другому таймі його поміняв колишній гравець "Шахтаря" Елано.

"Я дивився цей поєдинок. Дуже радий, що Жадсон забив, адже ми обоє граємо в Україні - каже "Gazeta.ua" півзахисник харківського "Металіста", бразилець з українським паспортом Едмар. - Він забив свій гол у контратаці - прийняв передачу партнера і приблизно з півкола карного майданчика відправив м'яч у ворота. До того мав кілька моментів. Зараз грає та Бразилія, до якої ми не звикли. Вона мало забиває. Наставник Мано Менезеш запросив багато нових гравців, він будує нову команду. Це завжди складно.

Бразилія та Парагвай набрали по два очки. Лідирує збірна Венесуели з чотирма балами. В Еквадору — одне очко. Свій третій матч групового етапу Бразилія зіграє якраз з аутсайдером квартету. Матч з Еквадором пройде у ніч на 14 липня.

У чвертьфінал турніру вийдуть перші дві команди. А також дві кращі збірні з тих, що посядуть треті місця.

Зараз ви читаєте новину «"Дуже радий, що Жадсон забив за Бразилію" - Едмар». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua